سامانه فروش ماشین آلات کشاورزی

بازرگانی اگروتاک
سپتامبر 24, 2016

سامانه فروش ماشین آلات کشاورزی

افغقفغقفغ

افغقفغقفغ

کوشش ما در بهبود تامین و سرعت و سهولت بیشتر و هزینه کمتردر رساندن ماشین ها و نهاده های کشاورزی به شهرهای دور و نزدیک کشور ، ما را بر آن داشت که از روشهای بهتری برای اطلاع رسانی در مورد کالاها و گرفتن سفارشات مشتریان خود استفاده کنیم که  قراردادن فرم خریدبرای سرعت بخشیدن به تامین نیازهای مشتریان از جمله اقدامات صورت گرفته است. شما می توانید بعد از انتخاب کالای دلخواه خود و تماس با واحد فروش و کسب اطمینان از موجود بودن کالا و قیمت روز کالا ، خرید خود را انجام دهید و کالای مورد نظرتان را در شهر خودتان تحویل بگیرید.

می توانید فرم خرید را تکمیل نمایید تا مورد درخواستی شما ارسال گردد. اگر تکمیل فرم برایتان مشکل است روش ساده تر این است که نام و مدل کالا، شهر مقصد ، نام تحویل گیرنده و شماره فیش واریزی را تلفنی با شماره 09129409621- 02636213200 – 02636708900 و یا از طریق sms به خطوط همراه ثبت نمایید تا نسبت به ارسال کالا اقدام لازم صورت پذیرد.

حداکثر زمان ارسال به دورترین نقاط ایران 3روز کاری و در محدوده استان تهران و البرز یک روز کاری میباشد.(غیر از روزهای پنجشنبه و جمعه)

لازم به ذکر است هزینه حمل و نقل بسیار مناسب و بر اساس تعرفه مصوب باربریهای شوش تهران در شهر مقصد توسط باربری دریافت می گردد. به طور مثال کرایه حمل یک کارتن اره موتوری از تهران تا اصفهان 10 هزار تومان و برای تیلر کولتیواتور با وزن 150 کیلو حدود صد هزار تومان می باشد که به این مبلغ هزینه حمل از انبار تا بار بری اضافه می گردد. در صورت حمل به غیر از باربری ،کرایه حمل با اتوبوس ،پیک ،تیپاکس و… بایستی توسط مشتری استعلام شود.

 

 

سامانه فروش ماشینهای کشاورزی ، تیلر، دروگر ، علفتراش ، سمپاش ، علوفه خردکن ، چمب خردکن ، یونجه چین ، کولتیواتور ، چاله کن ، اره موتوری ، چمن زن ، موتور پمپ ، هایکاتر ، موتور برق ، چاله کن تراکتوری ، تریلی بارکش تیلر و کولتیواتور ، آسیاب ، میکسر ، بالابر ، لوازم دامپروری

دیدگاه ها بسته شده است